کرمی مخصوص برای تقویت مژه ها!

کرمی مخصوص برای تقویت مژه

 

این کرم برای تقویت و پرپشت شدن مژه ها ی شما که باعث زیبایی چشم هایتان میشوند بسیار مفید است آن را هر شب قبل از خواب روی مژه ها بمالید...

 
برای شما که مژه هایتان به هر دلیلی کم پشت و یا سست شده اند کرم ویژه ای را معرفی می کنیم که استفاده ی مرتب از آن می تواند در جهت تقویت آنها به شما کمک کند.
 
به این ترتیب که:  
20 گرم وازلین سفید خالص را به کمک حرارت ذوب کنید. سپس 5 گرم روغن کرچک ، یک گرم شیره پوست سبز گردو و یک قطره اسانس لاواندا را ضمن هم زدن اضافه کنید و بعد بگذارید سرد شود. این کرم را برای تقویت مژه ها که باعث زیبایی چشم هایتان میشود هر شب قبل از خواب روی مژه ها بمالید.
در این مدت که بهتر است بین سه تا چهار هفته باشد از ریملهایی که واتر پروف یا ضد آب بوده و به سختی از مژه ها پاک میشوند استفاده نکنید و تنها از یک ریمل معمولی هنگام آرایش استفاده کنید.
/ 1 نظر / 7 بازدید
فرهاد کوه کن

سلام- کم کم وبلاگ من شده فصلنامه، هر فصل یک بار به روز رسانی میکنم بازم همون علاقه هیشگی رو داری که بیای به نوشته های روی دیوار کلبه تنهاییام سر بزنی بخونی – ببینی- گوش بدی ببینی چه خبره!!!؟ منتظر حضورت با نظرات ارزشمندت هستم ببخشینم که دیر دیر میتونم به شما سر بزنم مثله همیشه با یک شعر هدیه به شما دوست مهربون تا رسیدن به کلبه ام همراهیتون می کنم ... کم کم یاد خواهی گرفت... تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را... اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر... و یاد میگیری که بوسه ها قرارداد نیستند! و هدیه ها، معنی عهد و پیمان نمیدهند کم کم یاد میگیری... که حتی نور خورشید هم میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری باید باغ خودت را پرورش دهی به جای اینکه منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد. یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی... که محکم باشی پای هر خداحافظی... یاد می گیری که خیلی می ارزی